Pieteikties

Līdz 22. jūlijam atvērta pieteikšanās divu gadu kursam "Attīstot fotogrāfijas valodu". Kursa sākums - 2018. gada septembrī. Mācību gads turpinās līdz maija beigām.

PIETEIKUMA FORMA

Pieteikumus gaidām no aktīviem fotogrāfijas interesentiem, kas vēlas paplašināt savu izpratni par fotogrāfijas mediju un attīstīt savu prasmi izteikties ar fotogrāfijas palīdzību, veidojot personiskus autorprojektus.

Tu esi aicināts kļūt par studentu, ja:
- Jau esi apguvis fotogrāfijas pamatus kādā citā mācību iestādē, kursos vai pašmācības ceļā,
- Padziļināti interesējies un regulāri darbojies ar fotogrāfiju profesionalā vai hobija līmenī,
- Esi gatavs veltīt fotogrāfijai nopietnu sava laika daļu (ieteicamais laika patēriņš, lai pilnībā izmantotu Skolas dotās iespējas, ir vismaz 8-10 stundas nedēļā, ieskaitot nodarbības).

Studentu minimālais vecums - 18 gadi; maksimāla vecuma ierobežojuma nav

Nodarbības notiek latviešu valodā, vieslekcijas var notikt arī angļu un krievu valodās.

1. kursā tiks uzņemti 20 dalībnieki, balstoties uz pieteikumiem un iesūtīto portfolio.

Dalības maksa
120 EUR mēnesī (1080 EUR vienā mācību gadā). Maksājot par 3 vai vairākiem mēnešiem uz priekšu - 115 EUR mēnesī.
Apstiprinot dalību, studentam jāsamaksā avanss par pēdējiem diviem mācību gada mēnešiem.

Lai pieteiktos, aizpildiet PIETEIKUMA FORMU elektroniski un pievienojiet portfolio (10 - 20 fotogrāfijas, garākā mala - 800pix, JPG formātā) līdz 22. jūlijam.

NB! Portfolio iesakām iekļaut fotogrāfijas no sērijām vai fotostāstiem, ko esat veidojuši par jums interesējošu tēmu, nevis atsevišķu "labu kadru" kolekciju vai klientu pasūtījuma darbus. Ja nav sēriju, var sūtīt arī atsevišķus attēlus. Mēs vēlamies gūt priekšstatu par to, kas jūs personīgi interesē vai līdz šim ir interesējis fotogrāfijā.

Ar jautājumiem par mācību programmu un pieteikšanos rakstiet: skola@issp.lv

----

Fotogrāfijas interesentiem bez iepriekšējas pieredzes, kas vēlas apgūt fotogrāfijas pamatus, piedāvājam arī īsu, intensīvu ievadkursu. Nākamais divu mēnešu kurss "Ievads fotogrāfijā" ieplānots 2018. gada rudenī, pieteikšanās tiks izsludināta vasaras otrajā pusē.