TAPT PĀRTAPT

ISSP Skolas absolventu 2016/2018 izstāde

</>

30.05. – 22.06.2018

Tallinas iela 6

 

Autori: Annemarija Gulbe, Elizabete Džeina Rubene, Elīna Semane, Mareks Gaidamovičs, Matīss Galzons, Tīna Zariņa, Viktorija Halilova.

Izstādes kuratore - Anete Skuja.

 

Konfliktējošas ideoloģijas un koncepti caurvij mūsu ikdienu, veidojot fonu katra personiskajiem meklējumiem. Centieni iekļauties fiziskajā, sociālajā un emocionālajā vidē var radīt sadursmi starp vispārpieņemtām sociālām lomām un indivīda sajūtām un instinktiem. Izstādes autoru darbos uzsvērta personības nemitīgā tapšana un pārtapšana, kas notiek šī procesa rezultātā. Izteikti konceptuālie, kā arī subjektīvi dokumentālie darbi ir pārdomas par pieaugšanu, savu identitāti, seksualitāti un dzīves jēgu, pārkāpjot trauslo un grūti nosakāmo robežu starp jaunību un briedumu. Balstoties personiskā pieredzē, jaunie autori atspoguļo universālo, bet reizē nenotveramo un mainīgo indivīda ceļu uz pieaugšanu.

 

Izstāde atvērta no trešdienas līdz sestdienai, 13.00 - 19.00.

Ieeja bez maksas.

 

Izstāde ir Rīgas Fotomēneša 2018 notikums.

Partneri un atbalstītāji - Free Riga, Sadolin, Print Service, Absolut, Malduguns, Bauskas alus, Dabas Dots, Satori, FK Magazine, Arterritory, Confess Magazine.

ISSP Skola ir neformālās izglītības platforma laikmetīgajā fotogrāfijā. Skolas mācību programmas piedāvā kvalitatīvu, praksē balstītu izglītību Latvijas jaunajiem fotogrāfiem, kas vēlas paplašināt savu izpratni par fotogrāfijas mediju kā mākslas izteiksmes veidu. Skolā pasniedz atzīti Latvijas fotogrāfi Iveta Gabaliņa (Vaivode), Andrejs Grants, Arnis Balčus, Ieva Epnere, kuratores Solvita Krese un Līga Lindenbauma, un citi jomas eksperti.</>